X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzień Przedszkolaka świętujemy z dziećmi w studiu

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 07:00
Jakie marzenia mają przedszkolaki i co lubią robić najbardziej? O tym wszystkim porozmawiamy dziś w ”Poranku” i w ”Popołudniku” Polskiego Radia Dzieciom. Będą to specjalne wydania audycji z okazji Dnia Przedszkolaka.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z przedszkolakami z Przedszkola "Kasztanowy ludek" w Polskim Radiu Dzieciom.
Dzień przedszkolaka w Poranku i Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom
Dzień przedszkolaka w "Poranku" i "Popołudniku" w Polskim Radiu DzieciomFoto: Polskie Radio

Tego dnia w studiu zagoszczą przedszkolaki z Placówek Ambasadorskich Polskiego Radia Dzieciom. Mali goście zasiądą przed mikrofonem i będą mieli możliwość podejrzenia jak wygląda realizacja audycji od tzw. kuchni.  

Odbędą się także mini warsztaty radiowe poprowadzone przez reporterkę Julię Rozbiecką, która wprowadzi dzieci w tajniki pracy radiowca.

Na antenie usłyszeć będzie można zarówno rozmowy z dziećmi jak również piosenki dla nich. Tego dnia spełniamy marzenia przedszkolaków i zagramy utwory, które chcieliby usłyszeć. Także rodzice będą mogli zadzwonić i zamówić dla swojej pociechy piosenkę specjalną.

Ci słuchacze, którym nie uda się tego dnia dodzwonić do studia Polskiego Radia Dzieciom mogą zamówić ulubioną piosenkę i zadedykować ją komuś bliskiemu w trakcie trwania niedzielnej audycji ”Dziecięcy Koncert życzeń”, która co tydzień gości na antenie Polskiego Radia Dzieciom o godzinie 14.00.

Dzień Przedszkolaka w audycji ”Poranek” i ”Popołudnik” w Polskim Radiu Dzieciom już od 7.00 w czwartek 20 wrzesnia. 

jo

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU torty urodzinowe
Zobacz także

Czytaj także

Koncert urodzinowy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:00
Muzyka, śpiew dzieci i specjalny tort urodzinowy, a także dźwięki zagrane na liściu i trawie, to tylko niektóre z atrakcji, które Polskie Radio Dzieciom przygotowało z okazji swoich trzecich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy można zagrać Chopina na bębnach?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 09:40
Afrykańskie bębny, warsztat małego radiowca, występy małych artystów i teatr cieni, to tylko niektóre atrakcje, jakie Polskie Radio Dzieciom i Polskie Radio Chopin przygotowało we współpracy z Teatrem Wielkim - Operą Narodową. Pierwsze spotkanie z cyklu "Radiowy kurier Fryderyka" spodobało się młodym widzom. Zobacz wideo.
rozwiń zwiń