X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dźwięki wiatru

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 12:30
W dźwiękołapkę można złapać różne dźwięki, domowe, jak gwizd czajnika czy burczenie lodówki. Dźwięki zwierząt, ale też odgłosy natury, deszczu bębniącego o szyby, burzy czy szum wiatru.  
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Mamy nadzieję że nabraliście wprawy w wakacyjnym łapaniu dźwięków i że pamiętacie, że czekamy na wasze pomysły, dokąd powinniśmy się wybrać na wakacyjne dźwiękołapanie. Piszcie do nas na adres dzieci@polskieradio.pl.

Na autorów najciekawszych pomysłów czekają niespodzianki

Zapraszamy na dźwiękołapanie! Agnieszka Kunikowska.

Dźwięk dobry 14 lipca godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy Słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.


Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Dźwięki przyrody

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 12:30
Wakacje to idealny czas na słuchanie, łowienie dźwięków, ich rozpoznawanie i zapamiętywanie. Więcej czasu spędzamy na dworze, w przyrodzie, możemy więc wsłuchiwać się we wszystkie odgłosy natury jakie nas otaczają.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjne dźwiękołapanie

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 12:30
Trwają wakacje, idealna pora na łapanie wspaniałych odgłosów. W dźwiękołapkę można schwytać mnóstwo wspaniałych dźwięków. Spróbujcie!
rozwiń zwiń