X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Fair play

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 11:11
W sporcie zwycięstwa i porażki przeplatają się ze sobą, zawsze jednak warto walczyć zgodnie z zasadami fair play. Posłuchajcie co to znaczy!
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Rodzinny WF: 21 września godz. 10:00 

-

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.


Zobacz także

Czytaj także

Sporty plażowe

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2019 10:00
Na plaży można budować zamki z piasku, czytać, opalać się, albo leniuchować. Można także uprawiać sport i rozegrać świetny mecz. Jakie dyscypliny sprawdzą się na plaży? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grajmy w ringo!

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 10:00
Gra w ringo została wymyślona przez znanego szermierza i dziennikarza Włodzimierza Strzyżewskiego w 1959 roku i pierwotnie była elementem treningu szermierczego. Dopiero później przekształciła się w zabawę i sport możliwy do uprawiania przez niemal każdego. Ringo polega na rzucaniu gumowym kółkiem tak, aby upadło na boisku drużyny przeciwnej i jednocześnie, by przeciwnikowi nie udało się go złapać. Do gry zachęcali goście audycji: Paweł Wangryn, Piotr Pawlak reprezentanci Polski w ringo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego uprawianie sportu jest ważne dla dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 11:11
Pod pojęciem gimnastyka kryją się nie tylko tradycyjne ćwiczenia gimnastyczne, ale także szereg innych sportów, które mogą uprawiać dzieci.
rozwiń zwiń