X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio Dzieciom

Radio pomaga poznać świat przez dźwięk

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 18:00
Radio potrafi fascynować i wprawiać w osłupienie. Dźwięki wydobywające się z radioodbiornika lub smartfona przenoszą słuchacza w świat muzyki, informacji, kultury czy nauki. Wystarczy włączyć przycisk i nowe dźwięki wypełniają naszą przestrzeń. To, jak wygląda radio od tak zwanej kuchni, jest dla wielu słuchaczy prawdziwą tajemnicą. 
Audio
  • Radio fascynuje i wyostrza zmysły? O tym goście Artura Wolskiego. (Mini Eureka/Polskie Radio Dzieciom)_29.05.2019.
Dzieci w studiu Polskiego Radia Dzieciom - zdjęcie archiwalne
Dzieci w studiu Polskiego Radia Dzieciom - zdjęcie archiwalneFoto: Joanna Osmańska/Polskie Radio

Kilku naszych śmiałych słuchaczy postanowiło tę zagadkę rozwikłać i poznać gmach siedziby Polskiego Radia, a także studio emisyjne i nagraniowe Polskiego Radia Dzieciom. Czy to co zobaczyli zrobiło na nich pozytywne wrażenie? Czy lepiej im się radia słucha czy ogląda? 
Posłuchaj załączony podcast.

Data emisji 31.05.2019 r.

"Mini Eureka" w Polskim Radiu Dzieciom, od poniedziałku do piątku od 17.00 do 17.30.

Zaprasza Artur Wolski


Polskie Radio Dzieciom  - całodobowy program radiowy skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz rodziców.

Audycje kierowane do dzieci rozwijają wyobraźnię i budują kreatywność. Pasmo wieczorne kierowane jest do osób dorosłych i stanowi kompendium wiedzy w zakresie wychowania, nauki i sztuki.

Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Rodzice mogą zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, że ich dzieci nie usłyszą żadnych przekazów podprogowych. 

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Wspierają charytatywne akcje oraz projekty, które niosą ze sobą wartość edukacyjną. Podejmują współpracę patronacką z wydawnictwami, teatrami, kinami. Patronatem medialnym obejmowane są również koncerty, wystawy i pokazy.

Jednym z czołowych projektów Polskiego Radia Dzieciom jest współpraca z Placówkami Ambasadorskimi: przedszkolami i szkołami na terenie całego kraju.

 

Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację.
Więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych można znaleźć na stronie internetowej www.polskieradiodzieciom.pl i profilu
na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/

jo

Zobacz więcej na temat: NAUKA Artur Wolski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Matematyka i logika w świecie dzieka

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 12:00
W roku matematyki wracamy do królowej nauk i wartości jakie płyną dla dziecka z poznawania świata przez pryzmat matematyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia kuchni i potraw

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 10:00
W audycji sprawdzimy czy naukowcy interesują  się tym, co kiedyś ludzie jedli i jak jedli i czy ten obszar wiedzy jest ciekawy dla historyków.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edukacyjny i terapeutyczny walor bajek

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 17:35
Treści jakie niosą ze sobą bajki, mogą mieć ogromny wpływ na rozwój dziecka, jego zainteresowań, wrażliwości, sposobu w jaki postrzega świat. Bajki potrafią uczyć i leczyć. W jaki sposób? Posłuchaj załączonej audycji.
rozwiń zwiń
Zobacz także