X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:00
Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek wywodzi się z Przeglądu Piosenki Religijnej przeprowadzonego po raz pierwszy w 1996 roku. Od 2018 roku (XV edycji Festiwalu) Skowroneczek zyskał statut Festiwalu Międzynarodowego. Zapraszamy do wysłuchania relacji z tego wydarzenia!
Audio
XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek
XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"Foto: fb.com/pg/festiwalskowroneczek

Audycję prowadziła Małgorzata Bartos.

Data emisji: 7 lipca godz. 09:00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

Zobacz także

Czytaj także

Tylko żeby tata nie stracił głowy…

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 09:00
Dziś porozmawiamy o tym kim jest tata i jakie zadanie pełni w życiu każdego z nas. O co możemy się do niego zwracać, w czym może nam pomóc i jak dziękować za to że z nami jest. Naszym gościem będzie ks. Janusz Stańczuk, który opowie o swoich wspomnieniach związanych z tatą oraz o tym dlaczego był dla niego ważny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święty Piotr Apostoł

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 10:00
"Na to odezwał się Piotr: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie! A On rzekł: Przyjdź!" … tak z Ewangelia św. Mateusza pokazująe jedną z wielu scen z udziałem św. Piotra Apostoła.
rozwiń zwiń