X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio Dzieciom

XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:00
Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek wywodzi się z Przeglądu Piosenki Religijnej przeprowadzonego po raz pierwszy w 1996 roku. Od 2018 roku (XV edycji Festiwalu) Skowroneczek zyskał statut Festiwalu Międzynarodowego. Zapraszamy do wysłuchania relacji z tego wydarzenia!
Audio
XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek
XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"Foto: fb.com/pg/festiwalskowroneczek

Audycję prowadziła Małgorzata Bartos.

Data emisji: 7 lipca godz. 09:00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

Czytaj także

Tylko żeby tata nie stracił głowy…

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 09:00
Dziś porozmawiamy o tym kim jest tata i jakie zadanie pełni w życiu każdego z nas. O co możemy się do niego zwracać, w czym może nam pomóc i jak dziękować za to że z nami jest. Naszym gościem będzie ks. Janusz Stańczuk, który opowie o swoich wspomnieniach związanych z tatą oraz o tym dlaczego był dla niego ważny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święty Piotr Apostoł

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 10:00
"Na to odezwał się Piotr: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie! A On rzekł: Przyjdź!" … tak z Ewangelia św. Mateusza pokazująe jedną z wielu scen z udziałem św. Piotra Apostoła.
rozwiń zwiń
Zobacz także