X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

O czym marzą dziewczyny?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 15:05
Ja lubię po prostu kwiaty, np. tulipany z których najlepsze są purpurowe. Udało mi się kiedyś zasadzić truskawkę i tez ładnie kwitła. W "Bajkowym ogrodzie" przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet rozmawialiśmy o ulubionych upominkach dziewczynek i pań. 
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

Pascal Kaczorowski udał się z radiowym mikrofonem do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu by porozmawiać o pomysłach na drobne upominki. W "Bajkowym ogrodzie" nie mogło zabraknąć wątku pięknych kwiatów. Gośćmi w audycji byli: Pola, Jan, Oliwia, Marysia i Lila, którzy opowiedzieli o przygodach z roślinami i o swoich marzeniach.

Audycja: Bajkowy ogród 
Prowadzi: Pascal Kaczorowki
Gość: Pola, Jan, Oliwia, Marysia i Lila
Data emisji: 08.03.2019
Audycja "Bajkowy ogród" w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

***

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Tajemniczy ogród pełen ziół i kwiatów

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 15:00
Ogród pachnący ziołami piętrzącymi się na rabatach, różnokolorowe kępy kwiatów, wąskie alejki prowadzące do kolejnych, misternie zadbanych zakątków to ogród jak najbardziej tajemniczy, zaś jego kwiaty pochodzą z różnych stron Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kwiaciarnia jak ze starej fotografii

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 17:28
Kwiaciarnie to często miejsca pachnące i mieniące się tysiącami barw. W “Bajkowym Ogrodzie” zajrzeliśmy do jednej z nich, do wrocławskiej kwiaciarni, która wygląda jak ze starej fotografii.
rozwiń zwiń