X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Polskie Radio Dzieciom
Section05

Drzemka z Polskim Radiem Dzieciom

Następny odcinek audycji dnia 17.08.2020 o godzinie 12:00 Zobacz w ramówce
Section06
Section07
O audycji

PN. - PT., GODZ. 12:00 - 14:00

Drzemka z Polskim Radiu Dzieciom to nowe pasmo na naszej antenie, trwające od 12:00 do 14:00. Kierujemy je przede wszystkim do przedszkolaków, które w tym czasie odbywają popołudniową drzemkę. Stąd pomysł, by towarzyszyć im prezentując muzykę sprzyjającą wyciszeniu i relaksowi.

W audycji pojawia się muzyka poważna o spokojnym charakterze, muzyka relaksacyjna i kołysankowa. Kierując się przekonaniem, że muzyka może pomóc najmłodszym w popołudniowej drzemce, zachęcamy Państwa serdecznie do wykorzystania audycji przygotowywanej przez Polskie Radio Dzieciom do codziennego przedszkolnego relaksu.

Drzemka Polskiego Radia Dzieciom to autorskie pasmo Izy Żukowskiej, która jest muzykologiem i socjologiem. Obecnie pracuje jako dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom oraz Jedynki, natomiast wcześniej jako wykładowca na KUL-u i w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka książek „Teufel”, „Gotenhafen” i „Nad miastem anioły”.

"Drzemka z Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku od 12.00 do 14.00.