X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ekologiczne podsumowania mijającego roku

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2019 13:38
W audycji "Zbieraj z klasą” czas na noworoczne podsumowania. Mariusz Totoszko i Justyna Domańska rozmawiali o osobach i zdarzeniach, które w 2019 roku mogły mieć wpływ na zmianę naszej świadomości ekologicznej.
Audio
  • Ekologiczne podsumowania mijającego roku (Polskie Radio Dzieciom/Zbieraj z klasą)_26.12.2019.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: ThomasWolter/pixabay.com

W audycji usłyszycie więc Państwo zarówno o polskim projekcie "Zbieraj z klasą", jak i o aktorze Leonardo di Caprio oraz o szwedzkiej 16-letniej aktywistce Grecie Thunberg. Nie zabraknie również wzmianki o przyszłorocznych letnich igrzyskach olimpijskich w Japonii - które mają być modelowe pod względem podejścia do ekologii.

Audycja: Zbieraj z klasą
Prowadzi: Justyna Tomańska i Mariusz Totoszko
Data emisji: 26.12.2019
Godzina emisji: 17.30

"Zbieraj z klasą" to audycja o ekologii i ochronie środowiska, połączony z akcją "Zbieraj z klasą", którą Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem. Audycję prowadzą Justyna Tomańska i Mariusz Totoszko, którzy młodych słuchaczy zachęcają do zbiórki baterii, segregowania śmieci i dbania o naszą matkę-Ziemię.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa, która nadaje ponad 130 premierowych audycji tygodniowo To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo

Zobacz więcej na temat: ekologia środowisko dzieci
Zobacz także