X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Stworek Potworek rysuje choinkę

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 09:00
Czy wiecie jak z pomocą trójkątów, kwadratów i kółek narysować świąteczną choinkę? Na początku rysujemy wierzchołek - mały trójkąt. A co dalej? [zobacz video]
Audio
  • Posłuchaj jak Stworek Potworek narysował choinkę (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_25.12.19.

Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni w której tym razem narysował świąteczne drzewko. Zobaczcie od czego zaczął!

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi:  Wojciech Słupiński
Data emisji: 25.12.2019.
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek” to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, zaś wieczorem audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo

Zobacz więcej na temat: edukacja
Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować bałwana? Stworek Potworek podpowiada!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 10:00
Stworek Potworek znowu otworzył dla was swoją rysunkową pracownię! Tym razem pokaże wam co można zrobić z kapelusza, miotły, marchewki oraz kropek. Wiecie? Oczywiście, że bałwanka. Ale jak go narysować najprościej i najładniej? Posłuchajcie Mistrza Potworka!
rozwiń zwiń