X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Kultura

Złote Mikrofony 2016. Polskie Radio przyznaje swoje najważniejsze nagrody

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2016 19:00
Gala wręczenia nagród rozpoczęła się o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Uroczystość prowadzą Agnieszka Szydłowska z Programu 3 i Marcin Kusy z Radiowej Jedynki.
Audio
  • Polskie Radio przyzna swoje najważniejsze nagrody - Złote Mikrofony. Relacja Doroty Piotrowskiej (IAR)
Złote Mikrofony
Złote MikrofonyFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Kapituła Złotego Mikrofonu, która wybrała tegorocznych zdobywców tej prestiżowej nagrody, obradowała pod przewodnictwem Janusza Kukuły – głównego reżysera Teatru Polskiego Radia, w składzie: Hanna Maria Giza z Programu 2, Zofia Kruszewska z Działu Realizacji Polskiego Radia, Marek Mądrzejewski – zastępca dyrektora Programu 1, Piotr Metz z Programu 3, Irena Piłatowska-Mądry ze Studia Reportażu i Dokumentu, Paweł Sztompke z Radiowej Jedynki.

CZYTAJ DALEJ
ERNEST-BRYLL-1200.jpg
Honorowy Złoty Mikrofon 2016 dla Ernesta Brylla

Członkowie Kapituły wyłonili pięcioro zwycięzców spośród 23 zgłoszonych kandydatur. Zarząd Polskiego Radia postanowił również przyznać Honorowy Złoty Mikrofon.

Nagrody zwycięzcom wręcza prezes zarządu Polskiego Radia dr Barbara Stanisławczyk.

Wieczór ubarwią znakomite utwory Marcina Stycznia z zespołem i koncert Joanny Kondrat.

Złoty Mikrofon to szczególna nagroda Polskiego Radia przyznawana co roku osobom, których zaangażowanie i wybitne osiągnięcia twórcze przyczyniają się do utrzymania wysokiego poziomu, rozwoju i popularyzacji radia publicznego. Kandydaci wybierani są z różnych ważnych obszarów twórczości radiowej, m.in. teatru, muzyki, literatury, reportażu, publicystyki oraz realizacji dźwięku.

Nagroda została ustanowiona i po raz pierwszy przyznana w 1969 roku. Członków Kapituły Złotego Mikrofonu, która wybiera zwycięzców, powołuje zarząd Polskiego Radia spośród laureatów poprzednich edycji konkursu.

Honorowy Złoty Mikrofon przyznawany jest okazjonalnie od 2002 roku przez Zarząd Polskiego Radia osobowościom radiowym – pracownikom i współpracownikom Polskiego Radia – za wybitne zasługi dla radia publicznego.

bk/pp/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni