X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Narodowe Czytanie 2015

Eryk Lubos

02.09.2015 16:35
Aktor teatralny i filmowy. Stworzył kilkadziesiąt ról teatralnych, występował w balecie, śpiewa operę i dubbinguje kreskówki.
Eryk Lubos
Eryk LubosFoto: z planu To nie koniec świata

W 2008 roku został uhonorowany nagrodą za drugoplanową rolę męską w filmie "Boisko bezdomnych" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Eryk Lubos jest ponadto laureatem wielu nagród teatralnych. Ma na koncie: m.in. nagrodę dla najlepszego aktora festiwalu w Kralovych Varach (2012 r.), nagroda "Jańcio Wodnik" za najlepszą rolę męską w filmie „Moja krew” na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (2010r.), Złote Lwy za drugoplanową rolę męską w filmie "Boisko bezdomnych".

Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w 2008 roku został uhonorowany nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia (2009 r.). W 2014 roku był nominowany do Orła w kategorii: Najlepsza drugoplanowa rola męska.

Zobacz więcej na temat: Eryk Lubos
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak