more_horiz
PR24 Portal
Section06
Lista audycji

24 Pytania - Rozmowa Poranka

W porannych rozmowach gościmy najczęściej polityków, ekspertów, ale także szefów największych instytucji. Omawiamy najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie.

Cafe Armia

Eksperci ds. wojskowości i znawcy historii Polski komentują istotne wydarzenie dotyczące tematyki obronności naszego kraju.

Debata Dnia

Społeczeństwo, polityka, bezpieczeństwo. W Debacie Dnia eksperci i publicyści rozmawiają o sprawach, którymi żyją Polacy.

Debata Poranka

Komentarze, opinie, analizy. Społeczeństwo, polityka, bezpieczeństwo. W Debacie Poranka eksperci i publicyści rozmawiają o sprawach, które w nurtują Polaków.

Głębia ostrości

Fotografia jest częścią naszego życia, codziennie robimy miliony zdjęć. Artyści zajmujący się fotografią, dokumentaliści, reporterzy tworzą znacznie mniej, ale to o ich pracach dyskutują znawcy, na ich wystawy do muzeum przychodzi tłumnie publiczność.

Historyczne wydarzenie tygodnia

Audycja odnosi się do bieżących wydarzeń związanych z historią - premier książek, filmów, wystaw, rocznic. Gośćmi są autorzy, historycy, publicyści historyczni, uczestnicy wydarzeń.

Konfrontacje Idei

Zaproszeni do studia goście dyskutują o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Kontrapunkt

W audycji komentujemy najważniejsze wydarzenia, zjawiska i procesy zachodzące w sferze polityki i bezpieczeństwa na świecie.

Kulturalnie na temat

To audycja, w której zgłębiamy istotę zjawisk. Rozmawiamy o kulturze, sztuce, filozofii i wszystkim, co dotyczy niematerialnej sfery życia człowieka. Maja Państwo okazję posłuchać artystów, ludzi nauki i wiele innych ciekawych osobowości.

Magazyn Sportowy

Magazyn Sportowy w Polskim Radiu 24 to informacje, a także spotkania z wybitnymi osobistościami sportowego świata.

Poczytnik

Tematyka cyklicznych programów  dotyczy szeroko rozumianej literatury, w ujęciu eseistycznym. Audycja współprowadzona przez Krzysztofa Masłonia i Tomasza Zaperta. 

Polki

Audycja historyczna o wybitnych Polkach.

Posłowie

Audycja, którą tworzą dwie, skrajnie różne osobowości literackie. Piotr Gociek i Łukasz Orbitowski, wraz z zaproszonymi gośćmi omawiają gorące nowości wydawnicze.

PRL - historia prawdziwa

Pytania dotyczące mitów "słodkiego peerelu". Nieopisane dotąd w sposób wystarczający tragiczne epizody, takie jak morderstwa księży w trakcie trwania okrągłego stołu czy obrona krzyża nowohuckiego w 1960 roku.

Przekładaniec Jachowicza

Program Jerzego Jachowicza. Gospodarz audycji zaprasza do audycji znanych, ważnych uczestników debaty publicznej.

Rozmowa Kulturalna

Rekomendacje i informacje na temat aktualnych wydarzeń ze świata kultury, które w studiu PR24 - na żywo - przekazują osobiście twórcy kultury: artyści, muzycy, aktorzy, plastycy, designerzy, kompozytorzy.

Rozmowa PR 24

Ważne i trudne tematy, kontrowersyjne wypowiedzi. Polityka, szczególnie w polskim wydaniu, to świat pełen rozbieżności i przeciwstawnych poglądów. Nie brakuje też emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Rządy Pieniądza

Audycja o tematyce ekonomicznej. Zaproszeni goście rozmawiają w Polskim Radiu 24 o najważniejszych wydarzeniach i procesach gospodarczych ważnych dla świata i dla Polski.

Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja

Autorska audycja Macieja Woźniakiewicza, której celem jest komentowanie nagłych i niejednokrotnie zaskakujących, nieoczekiwanych wydarzeń indywidualnych i zbiorowych, związanych z nieszczęściem, krzywdą lub tragedią ludzką.

Stan rzeczy

Dziennikarze Jerzy Jachowicz, Michał Wróblewski, Piotr Nisztor i Rafał Dudkiewicz wraz ze swoimi gośćmi komentują najważniejsze tematy polityczne dnia.

Świat w Powiększeniu

Audycja poświęcona tematyce międzynarodowej. To także bieżący komentarz do najważniejszych wydarzeń i przemian zachodzących na świecie. Konflikty, egzotyczne państwa, problemy społeczne świata

Świata pogląd

Audycja o sprawach międzynarodowych. Aktualne wydarzenia na świecie skomentowane w krótkiej rozmowie oraz szybki przegląd mediów zagranicznych.

Towarzystwo Niepokornych

Magazyn twórców największego, polskiego festiwalu filmów historycznych „Niepokorni Niezłomni Wyklęci”. Gośćmi audycji są niepokorni twórcy, historycy, zapomniani bohaterowie i świadkowie historii.

W antrakcie

Program, w którym Magda Kuydowicz - teatrolożka i dziennikarka zajmująca się kulturą, oraz Malwina Kiepiel - pasjonatka teatru, opowiadają o interesujących wydarzeniach na scenie teatralnej w całej Polsce.

Weekend kulturalny

Mówimy, co ważnego dzieje się w świecie kultury i sztuki. Gośćmi audycji są artyści, organizatorzy wydarzeń kulturalnych, a także krytycy sztuki.

Wojna cywilizacji

Jak funkcjonuje współczesna cenzura w społeczeństwach liberalnych? Dlaczego biologiczny mężczyzna, wrestler-transseksualista Mack Beggs, może wygrywać kobiece mistrzostwa w zapasach? Skąd pomysł, by karać za badania naukowe dotyczące zróżnicowania poziomu IQ wśród różnych ras ludzkich.
Section07
Section21