X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Beata Szydło: zaufaliśmy Polakom, tak jak oni zaufali nam. Rodziny są naszym największym kapitałem

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 12:15
- Od 2020 r. około 40 mld zł rocznie będzie przeznaczane na program 500+. Do tej pory wydaliśmy na ten program około 80 mld zł. Polskie rodziny są naszym największym kapitałem - mówiła była premier Beata Szydło podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.
Beata Szydło
Beata SzydłoFoto: PAP/Roman Zawistowski

spot 1200 tt - Kopia.JPG
Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości skierowany do młodych

Program "Rodzina 500+" jest bardzo prosty - przekazujemy polskim rodzinom środki na wychowanie. Zaufaliśmy Polakom, tak jak oni zaufali nam - poinformowała podczas pierwszej z cyklu konwencji tematycznych PiS Beata Szydło. Była premier w trakcie "debaty" prowadzonej przez wicepremiera Piotra Glińskiego mówiła o programach społecznych wprowadzanych przez PiS od 2015 r., w tym o programie 500+.

- Rocznie będziemy wydawać od 2020 r. na ten program około 40 mld zł - tyle środków zostanie skierowanych do budżetów domowych Polaków - mówiła B. Szydło. - Do tej pory wydaliśmy na ten program już około 80 mld zł - podkreśliła. 

Wśród innych programów społecznych wprowadzonych przez PiS wymieniła "Dobry start" (300 zł wyprawki szkolnej na każde dziecko), darmowe leki dla seniorów, dofinansowanie żłobków, przedszkoli oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Antoni Macierewicz o programie PiS: model państwa dobrobytu

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 16:47
- Czekaliśmy na to dziesiątki lat. Przedstawiono polski model państwa dobrobytu, bardzo szczegółowy i precyzyjny, oparty na fundamentach gospodarczych. Towarzyszył temu imponujący wykład jakim celom ma to służyć - mówił w Polskim Radiu 24 były szef MON Antoni Macierewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

J. Sellin: ekipa PO-PSL ma bardzo nisko ustawiony instynkt państwowy

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 15:35
– Rządziła nami ekipa, która sama określiła, że rządzi państwem teoretycznym i w ogóle im to nie przeszkadzało – powiedział wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin, "jedynka" na liście PiS do Sejmu w okręgu gdańskim nr 25.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Gliński: nasze propozycje są nakierowane na dobrobyt polskich rodzin

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 11:57
- Mamy wiele propozycji dla polskich rodzin, dajemy im szansę życia w godności. Rodzina jest ważna, bo to ona jest nośnikiem zmian. Nasze propozycje nakierowane są na dobrobyt polskich rodzin - mówił wicepremier Piotr Gliński podczas konwencji tematycznej Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.
rozwiń zwiń