more_horiz
PR24 Portal
Section06
Lista audycji

24 Pytania - Rozmowa Poranka

W porannych rozmowach gościmy najczęściej polityków, ekspertów, ale także szefów największych instytucji. Omawiamy najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie.

Cafe Armia

Eksperci ds. wojskowości i znawcy historii Polski komentują istotne wydarzenie dotyczące tematyki obronności naszego kraju.

Debata Dnia

Społeczeństwo, polityka, bezpieczeństwo. W Debacie Dnia eksperci i publicyści rozmawiają o sprawach, którymi żyją Polacy.

Debata Poranka

Komentarze, opinie, analizy. Społeczeństwo, polityka, bezpieczeństwo. W Debacie Poranka eksperci i publicyści rozmawiają o sprawach, które w nurtują Polaków.

Dziedzictwo współczesności

Audycja o tematyce historyczno-tożsamościowej, której celem jest zainteresowanie słuchacza szerszym spojrzeniem na bieżące wydarzenia historyczne, z uwzględnieniem dziedzictwa historycznego kraju.

Głębia ostrości

Fotografia jest częścią naszego życia, codziennie robimy miliony zdjęć. Artyści zajmujący się fotografią, dokumentaliści, reporterzy tworzą znacznie mniej, ale to o ich pracach dyskutują znawcy, na ich wystawy do muzeum przychodzi tłumnie publiczność.

Historyczne wydarzenie tygodnia

Audycja odnosi się do bieżących wydarzeń związanych z historią - premier książek, filmów, wystaw, rocznic. Gośćmi są autorzy, historycy, publicyści historyczni, uczestnicy wydarzeń.

Ideo-pop

Rozmowy nie zawsze oczywiste o popkulturze i ideach, ich wpływie na koloryt czasów nowych i starych.

Konfrontacje Idei

Zaproszeni do studia goście dyskutują o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Kontrapunkt

W audycji komentujemy najważniejsze wydarzenia, zjawiska i procesy zachodzące w sferze polityki i bezpieczeństwa na świecie.

Kulturalnie na temat

To audycja, w której zgłębiamy istotę zjawisk. Rozmawiamy o kulturze, sztuce, filozofii i wszystkim, co dotyczy niematerialnej sfery życia człowieka. Maja Państwo okazję posłuchać artystów, ludzi nauki i wiele innych ciekawych osobowości.

Magazyn olimpijski – Pekin 2022

Podczas zimowych igrzysk olimpijskich – od piątku 4 lutego do niedzieli 20 lutego br. – na antenie Polskiego Radia 24 emitowany będzie "Magazyn olimpijski – Pekin 2022".

Magazyn Sportowy

Magazyn Sportowy w Polskim Radiu 24 to informacje, a także spotkania z wybitnymi osobistościami sportowego świata.

Poczytnik

Tematyka cyklicznych programów  dotyczy szeroko rozumianej literatury, w ujęciu eseistycznym. Audycja współprowadzona przez Krzysztofa Masłonia i Tomasza Zaperta. 

Polki

Audycja historyczna o wybitnych Polkach.

Posłowie

Audycja, którą tworzą dwie, skrajnie różne osobowości literackie. Piotr Gociek i Łukasz Orbitowski, wraz z zaproszonymi gośćmi omawiają gorące nowości wydawnicze.

PRL - historia prawdziwa

Pytania dotyczące mitów "słodkiego peerelu". Nieopisane dotąd w sposób wystarczający tragiczne epizody, takie jak morderstwa księży w trakcie trwania okrągłego stołu czy obrona krzyża nowohuckiego w 1960 roku.

Przekładaniec Jachowicza

Program Jerzego Jachowicza. Gospodarz audycji zaprasza do audycji znanych, ważnych uczestników debaty publicznej.

Rozmowa Kulturalna

Rekomendacje i informacje na temat aktualnych wydarzeń ze świata kultury, które w studiu PR24 - na żywo - przekazują osobiście twórcy kultury: artyści, muzycy, aktorzy, plastycy, designerzy, kompozytorzy.

Rozmowa PR 24

Ważne i trudne tematy, kontrowersyjne wypowiedzi. Polityka, szczególnie w polskim wydaniu, to świat pełen rozbieżności i przeciwstawnych poglądów. Nie brakuje też emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Rządy Pieniądza

Audycja o tematyce ekonomicznej. Zaproszeni goście rozmawiają w Polskim Radiu 24 o najważniejszych wydarzeniach i procesach gospodarczych ważnych dla świata i dla Polski.

Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja

Autorska audycja Macieja Woźniakiewicza, której celem jest komentowanie nagłych i niejednokrotnie zaskakujących, nieoczekiwanych wydarzeń indywidualnych i zbiorowych, związanych z nieszczęściem, krzywdą lub tragedią ludzką.

Stan rzeczy

Dziennikarze Jerzy Jachowicz, Michał Wróblewski, Piotr Nisztor i Rafał Dudkiewicz wraz ze swoimi gośćmi komentują najważniejsze tematy polityczne dnia.

Świat w Powiększeniu

Audycja poświęcona tematyce międzynarodowej. To także bieżący komentarz do najważniejszych wydarzeń i przemian zachodzących na świecie. Konflikty, egzotyczne państwa, problemy społeczne świata

Świata pogląd

Audycja o sprawach międzynarodowych. Aktualne wydarzenia na świecie skomentowane w krótkiej rozmowie oraz szybki przegląd mediów zagranicznych.

Towarzystwo Niepokornych

Magazyn twórców największego, polskiego festiwalu filmów historycznych „Niepokorni Niezłomni Wyklęci”. Gośćmi audycji są niepokorni twórcy, historycy, zapomniani bohaterowie i świadkowie historii.

W antrakcie

Program, w którym Magda Kuydowicz - teatrolożka i dziennikarka zajmująca się kulturą, oraz Malwina Kiepiel - pasjonatka teatru, opowiadają o interesujących wydarzeniach na scenie teatralnej w całej Polsce.

Weekend kulturalny

Mówimy, co ważnego dzieje się w świecie kultury i sztuki. Gośćmi audycji są artyści, organizatorzy wydarzeń kulturalnych, a także krytycy sztuki.

Wojna cywilizacji

Jak funkcjonuje współczesna cenzura w społeczeństwach liberalnych? Dlaczego biologiczny mężczyzna, wrestler-transseksualista Mack Beggs, może wygrywać kobiece mistrzostwa w zapasach? Skąd pomysł, by karać za badania naukowe dotyczące zróżnicowania poziomu IQ wśród różnych ras ludzkich.
Section07
Section21
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem