X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Stanisław Karczewski: Polacy chcą żyć w Polsce dostatniej w swoich domach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 08:18
– To nie jest rozdawnictwo, to bardzo ważne projekty społeczne – powiedział w radiowej Trójce marszałek Senatu Stanisław Karczewski komentując zapowiedzi programowe PiS. – To sprawiedliwe dzielenie się dobrami, które wypracowuje cały naród – dodał polityk.
Audio
  • Stanisław Karczewski: chcemy rozmawiać z Polakami, chcemy zachęcać by poszli do wyborów ("Salon polityczny Trójki")

Na sobotniej konwencji programowej w Lublinie lider PiS, Jarosław Kaczyński zapowiedział, że pod koniec przyszłego roku płaca minimalna wyniesie trzy tysiące złotych. Obiecał też wypłatę w 2021 roku dwóch trzynastych emerytur dla większości emerytów i podniesienie dopłat bezpośrednich dla rolników do poziomu Unii Europejskiej.

Jarosław Kaczyński PAP 1200.jpg
[PULS TRÓJKI] "PiS bardzo wysoko postawiło poprzeczkę". Komentarze publicystów

Propozycje PiS-u krytykowała opozycja. W ocenie Grzegorza Schetyny "Jarosław Kaczyński podnosi płacę minimalną, nie zdając sobie sprawy, że nie są to decyzje prezesa partii rządzącej". – Za to wszystko będą musieli płacić przedsiębiorcy. To jest niemożliwe, nierealne i absurdalne – powiedział Schetyna w sobotę na konferencji prasowej w Legnicy.

>>> [ŚNIADANIE W TRÓJCE] Konwencje wyborcze partii politycznych

W ocenie Stanisława Karczewskiego, propozycje PiS-u to "sprawiedliwe dzielenie się dobrami, które wypracowuje cały naród". – Polacy zasługują na wyższe pensje, to będzie nasz cel: rozwój i podniesienie dochodów Polaków – dodał marszałek Senatu.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Bardzo szybko po wejściu do Unii Europejskiej wzrosły ceny, przy niewielkim wzroście pensji Polaków. Polacy chcą żyć w Polsce dostatniej, ale nie tylko wokół siebie, ale także w swoich domach – podkreślił marszałek Senatu.

Marszałek Senatu zauważył, że polska gospodarka "nie może rozwijać się kosztem taniej pracy i taniej siły roboczej". – Chcemy dokonać zmiany w mentalności. Utarło się, że pracownicy nie muszą dużo zarabiać i to będziemy zmieniali – mówił polityk.

>>> [SALON POLITYCZNY TRÓJKI] Jacek Sasin: "szóstka Schetyny" nie ma żadnych finansowych podstaw

– Będziemy też rozmawiali z przedsiębiorcami – przekonywał marszałek Stanisław Karczewski i dodał, że zapowiedzi programowe PiS "nie są wymierzone przeciwko nim".

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "Salon polityczny Trójki"
Prowadzący: Paweł Lisicki
Gość: Stanisław Karczewski
Data emisji: 9.09.19
Godzina emisji: 8.15

mbl/kw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Karczewski: Polska jest otwarta na współpracę ze wszystkimi

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 14:37
- Jeśli Rosja zmieni swoją politykę, będziemy zapraszać Rosję do udziału we wszystkich uroczystościach. Jesteśmy otwarci, podobnie jak Senat, polski rząd i polskie państwo - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski, odnosząc się do uroczystości 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, na które nie zostali zaproszeni przedstawiciele tego kraju.
rozwiń zwiń