X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05

7x24

Section07
O audycji

Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Audycja "7x24" jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu.

Nowością jest umożliwienie słuchaczom wpływu na treść audycji. Przez cały tydzień, przez całą dobę, dzwoniąc pod numer 22 6452400 słuchacze mogą nagrać pytanie lub krótki komentarz polityczny. Najciekawsze wypowiedzi i pytania będą wyemitowane w naszej najnowszej audycji. "7x24" to pierwszy radiowy program polityczny współtworzony przez słuchaczy.

Audycja składa się z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Stanowiące punkt wyjścia do dyskusji w studio, kluczowe dla danego tematu wypowiedzi najważniejszych polityków, będą uzupełniane najciekawszymi pytaniami lub komentarzami słuchaczy nagrywanymi przez cały tydzień. W ten sposób, nie tylko prowadząca – Katarzyna Gójska - ale także słuchacze - zmuszą gości audycji do rozliczenia mijającego tygodnia.

- Polityka nie ma przerw. Dzieje się 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W każdą niedzielę po 9.00 będziemy starali się ją okiełznać. W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich kluczowych sił parlamentarnych i będą musieli zmierzyć się z pytaniami i opiniami słuchaczy – podkreśla Katarzyna Gójska, zastępca Redaktora Naczelnego Gazety Polskiej.

Audycja będzie transmitowana przez TV Republika. - Format programu „7x24” wpisuje się w newsowy profil naszej stacji i jestem przekonana, że podniesie on atrakcyjność Republiki. Dlatego będzie nie tylko transmitowany „na żywo”, w naszej telewizji będą również nadawane powtórki programu „7x24” - mówi Dorota Kania, redaktor naczelny Telewizji Republika.

Nowością jest umożliwienie słuchaczom wpływu na treść audycji. Premiera audycji, która będzie pokazywana także w TV Republika, w niedzielę 22 kwietnia po godz. 9.00.