more_horiz
PR24 Portal
Section06
Section07
O audycji

Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Audycja "7x24" jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu.

Nowością jest umożliwienie słuchaczom wpływu na treść audycji. Przez cały tydzień, przez całą dobę, dzwoniąc pod numer 22 6452400 słuchacze mogą nagrać pytanie lub krótki komentarz polityczny. Najciekawsze wypowiedzi i pytania będą wyemitowane w naszej najnowszej audycji. "7x24" to pierwszy radiowy program polityczny współtworzony przez słuchaczy.

Audycja składa się z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Stanowiące punkt wyjścia do dyskusji w studio, kluczowe dla danego tematu wypowiedzi najważniejszych polityków, będą uzupełniane najciekawszymi pytaniami lub komentarzami słuchaczy nagrywanymi przez cały tydzień. W ten sposób, nie tylko prowadząca – Katarzyna Gójska - ale także słuchacze - zmuszą gości audycji do rozliczenia mijającego tygodnia.

- Polityka nie ma przerw. Dzieje się 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W każdą niedzielę po 9.00 będziemy starali się ją okiełznać. W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich kluczowych sił parlamentarnych i będą musieli zmierzyć się z pytaniami i opiniami słuchaczy – podkreśla Katarzyna Gójska, zastępca Redaktora Naczelnego Gazety Polskiej.

Audycja będzie transmitowana przez TV Republika. - Format programu „7x24” wpisuje się w newsowy profil naszej stacji i jestem przekonana, że podniesie on atrakcyjność Republiki. Dlatego będzie nie tylko transmitowany „na żywo”, w naszej telewizji będą również nadawane powtórki programu „7x24” - mówi Dorota Kania, redaktor naczelny Telewizji Republika.

Nowością jest umożliwienie słuchaczom wpływu na treść audycji. Premiera audycji, która będzie pokazywana także w TV Republika, w niedzielę 22 kwietnia po godz. 9.00.