X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05

Syberyjska Golgota

Section06
Section07
O audycji

10 lutego 1940 roku to data pierwszej masowej wywózki Polaków na Syberię. Z okazji 79. rocznicy tych wydarzeń, w Polskim Radiu 24 rozpoczynamy cykl "Syberyjska Golgota".

Przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku (11-22 lutego 2019 roku, godz. 17.40), naszymi rozmówcami będą osoby, które doświadczyły wywózek. Wśród nich są Sybiracy, którzy spędzili długie lata w radzieckich łagrach, przymierali głodem w Kazachstanie, czy też tułali się po ziemiach Uralu.

W czasie kilkunastominutowych, niezwykłych spotkań Sybiracy podzielą się z Państwem swoimi przeżyciami, wspomną traumatyczne chwile. Wskażą też skąd czerpali siłę.

Cykl "Syberyjska Golgota" zyskał uznanie polskiego Związku Sybiraków.

Gospodarzem audycji jest Adrian Klarenbach.