X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Radio Chopin

Duża czarna/Płytowy Trybunał Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:10
Prowadzi Przemysław Psikuta i Jacek Hawryluk

Powrót płyt winylowych stał się faktem. My z nimi właściwie nigdy się nie rozstaliśmy, bo przecież – czy ktoś to jeszcze pamięta? – konkursowe kroniki przez całe lata tłoczone były na czarnych krążkach. W "Dużej czarnej" przypominamy legendarne nagrania najwybitniejszych pianistów (niekoniecznie chopinistów). Rarytasy i ciekawostki opatrzone komentarzami specjalistów tematu (i przy okazji winylowych maniaków). W audycji sięgamy także po chopinowską kolekcję nieodżałowanego Jana Webera (1930-1992), zawsze pilnego obserwatora konkursowych przesłuchań.

Na "Dużą czarną" zaprasza Przemysław Piskuta:


Do słuchania "Płytowego Trybunału Dwójki" zaprasza Jacek Hawryluk: