X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia 2018

Lusia Matysiak

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 00:00
Jest żoną Piotrka Matysiaka, córką państwa Górniak (oboje rodzice nie żyją). Po rodzicach odziedziczyła dom w Pułtusku i aptekę na warszawskiej Pradze. W 2007 r. dom w Pułtusku został sprzedany, a zamieszkujący go wuj Lusi - Kostek, przeprowadził się do kawalerki w bloku, w którym mieszkają Lusia i Piotrek.
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK

Ukończyła studia farmaceutyczne (jest przed obroną pracy magisterskiej). Przez wiele lat miała problemy z donoszem ciąży (dwukrotnie poroniła) i w związku z tym poważnie myślała o adoptowaniu dziecka. Szczęśliwie jednak w lutym 2009 r. urodziła córeczkę - Basię (imię po matce Lusi). W tej chwili zajmuje się wychowaniem córki i kończy pisanie pracy magisterską. Przyjaźni się z Marcinem Grycko (przyjacielem Piotrka z młodzieńczych lat), któremu pomaga w rozwiązywaniu życiowych problemów.

Katarzyna Tatarak - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Absolwentka PWST w Warszawie w 1988 r. Użyczyła głosu w kreskówkach m. in.: "Gumisie", "Baśnie i bajki polskie", "Mały miś". W powieści radiowej "Matysiakowie" występuje od kilkunastu lat.