X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia 2018

Janek Bocianowski

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 23:29
Młody sąsiad Matysiaków, rówieśnik Justyny, absolwent mechatroniki na Politechnice Warszawskiej w 2009 r. W dzieciństwie jako półsierota był wychowywany przez ojca, profesora archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ma młodszą siostrę Urszulę. Od dwóch związany uczuciowo z Justyną, z którą planuje wspólne życie. Od października 2009 r. doktorant na Politechnice Warszawskiej.
JANEK BOCIANOWSKI - ARTUR PONTEK
JANEK BOCIANOWSKI - ARTUR PONTEK

Artur Pontek - aktor teatralny i filmowy, obecnie związany z Teatrem Polskim (wcześniej z Teatrem im. Żeromskiego w Kielcach). Od dziecka związny z telewizją i radiem, gdzie wykreował mnóstwo ról dziecięcych m.in. w "Bandzie Rudego Pająka", "Zmowa", "Mów mi Rockefeller". Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w filmie Janusza Rzeszewskiego "Misja specjalna" (1987). Ostatnio możemy go spotkać w serialu telewizyjnym "Ojciec Mateusz", gdzie wciela się w rolę policjanta Marczaka. Z powieścią radiową "Matysiakowie" związany jest od czerwca 2006 r.