more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Barbara Rutka

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 01:50

Radna a potem wójt gminy Klimontowice. Bardzo niezależna, odważna, energiczna, trochę feministka. Na kursie inseminacji wdała się w romans z Adamem Jabłońskim, który trwał przez dłuższy czas. Potem o względy atrakcyjnej pani wójt starali się urzędnik ARiMR, Janusz Tetera i weterynarz, Grzegorz Starzyński. Ostatecznie wielką miłością Basi Rutki okazał się właściciel miejscowej hurtowni, Włodzimierz Praszczałek. Oboje już od pewnego czasu darzyli się sympatią, ale zbliżyli się do siebie po tym, gdy żona Praszczałka, Jadwiga, wyjechała do Norwegii z poznanym na Wyspach Kanaryjskich mężczyzną. Marzeniem Rutki jest uroczysty ślub w kościele i suknia z białym welonem, co jest możliwe, bo Praszczałkowie nie mieli ślubu kościelnego. Dla miłości, pani wójt gotowa jest poświęcić wszystko, także karierę samorządową.

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem