more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Agata Czuba

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 04:50

Pracuje u Wieruchów jako pomoc domowa ale jej relacje z Martą i Wieruchem są o wiele bliższe. Niemal rodzinne. Miłośniczka wróżb, horoskopów, naturalnych metod leczenia i spiskowych teorii. Przeżyła tragiczny romans z Krzyśkiem Jabłońskim, zakończony ciążą i poronieniem. Od tego czasu traktuje mężczyzn bardzo nieufnie. Uważa, że męża się bierze na całe życie, więc nie można wybrać byle kogo. Przez pewien czas jej partnerem był Andrzejek Komosa, monter anten satelitarnych, ale traktowała go nie do końca poważnie. Obecnie o względy Agaty zabiega Hieronim (Hirek) Leśniak, nauczyciel biologii. Ich relacje są skomplikowane i nieustannie się zmieniają.

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem