X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Ryszard Poznakowski

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 08:00
W najbliższą sobotę, 23 listopada o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert piosenek Ryszarda Poznakowskiego pt. "Znamy się tylko z widzenia".
Znamy się tylko z widzenia
Znamy się tylko z widzeniaFoto: Polskie Radio

W sobotę 23 listopada w Muzycznym Studiu im. Władysława Szpilmana kolejny wieczór Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy przypomną zarówno największe przeboje, jak również mniej znane utwory Ryszarda Poznakowskiego.

Ryszard Janusz Poznakowski – polski muzyk, kompozytor, aranżer. W latach 1969–2005 był członkiem Trubadurów (z dwuletnią przerwą od 1971 do 1973), z którymi zaczął ponownie występować w 2010. Od 2012 jest także liderem zespołu „Poznakowski Band”.

Początek koncertu pt. "Znamy się tylko z widzenia" w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana o godz. 21.05.

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser) wybrali repertuar złożony z najważniejszych kompozycji Ryszarda Poznakowskiego – muzyka, kompozytora, wokalisty. Był on autorem takich niezapomnianych przebojów z lat 70. i 80., jak m.in.: „Znamy się tylko z widzenia”, „Byłaś tu”, „Bądź dziewczyną moich marzeń”, „Wrócimy kiedyś znów”, „Uśmiechajcie się dziewczęta”, czy „Chałupy welcome to”

W trakcie muzycznego spotkania poświęconego Ryszardowi Poznakowskiemu wystąpią: Sylwia Banasik, Natalia Skorupka, Aga Twardowska, Filip Mizia, Kamil Owczarek. Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohatera wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Początek koncertu w sobotę 23 listopada o godz. 21.05. Prowadzenie – Paweł Sztompke.

Transmisja na antenie radiowej Jedynki w sobotę 23 listopada o godz. 21.05.