X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Liberation

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 08:00
30 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Andrzeja J. Zakrzewskiego "Liberation" w reżyserii Janusza Kukuły.
Kadr z nagrania słuchowiska Liberation
Kadr z nagrania słuchowiska "Liberation"Foto: M. Rebzda

„Liberation” to tekst, dla którego inspiracją były dramaty Stanisława Wyspiańskiego.  Autorem scenariusza jest Andrzej J. Zakrzewski, długoletni reżyser Polskiego Radia. Jest to zwieńczenie jego wieloletniej pasji twórczością Stanisława Wyspiańskiego. Zapraszamy na słuchowisko.


"Liberation" na podstawie dramatów Stanisława Wyspiańskiego

Scenariusz: Andrzej J. Zakrzewski

Reżyseria: Janusz Kukuła

Realizacja akustyczna: Agnieszka Szczepańczyk

Muzyka: Piotr Salaber


Obsada:

Krzysztof Gosztyła, Andrzej Ferenc, Anna Cieślak, Agnieszka Sztuk, Marcin Przybylski, Marek Barbasiewicz, Krzysztof Szczepaniak, Adam Bauman, Maksymilian Rogacki, Jarosław Gajewski, Mateusz Weber, Sławomir Holland, Tomasz Marzecki, Marcin Troński, Leszek Teleszyński, Piotr Zelt, Mirosław Wieprzewski, Łukasz Borkowski,