X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Minister Jacek Czaputowicz z wizytą na Bałkanach Zachodnich

04.03.2020 13:51
Szef polskiej dyplomacji powiedział, że Polska, Litwa, Łotwa i Estonia poprzez wizytę w Macedonii Północnej chcą wyrazić silne wsparcie dla tego kraju na drodze do Unii Europejskiej
Audio
  • J. Czaputowicz spotkał się, m.in. z ministrem spraw zagranicznych Macedonii Północnej [posłuchaj]
Jacek Czaputowicz
Jacek Czaputowicz PAP/EPA/GEORGI LICOVSKI

Szef polskiej dyplomacji powiedział, że Polska, Litwa, Łotwa i Estonia poprzez wizytę w Macedonii Północnej chcą wyrazić silne wsparcie dla tego kraju na drodze do Unii Europejskiej. Jacek Czaputowicz razem z ministrami spraw zagranicznych Litwy i Łotwy oraz wiceministrem spraw zagranicznych Estonii spotkał się ministrem spraw zagranicznych Macedonii Północnej Nikolą Dimitrovem

Jacek Czaputowicz powiedział, że Polska popiera wysiłki władz Macedonii w kwestii wprowadzania reform i ma nadzieję, że Unia Europejska wkrótce rozpocznie negocjacje akcesyjne z Macedonią Północną i Albanią. "Wszystkie cztery kraje są gotowe podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi nie tylko procesu negocjacji z Unią Europejską, ale także tym jak radzić sobie z zagrożeniami spoza UE" - mówił Jacek Czaputowicz. 

Szef macedońskiego MSZ Nikola Dimitrov mówił, że dzisiaj gości cztery kraje, które są członkami Unii Europejskiej i NATO, i które dzisiaj dają jasne i jednoznaczne wsparcie. "To kraje, które są członkami tak zwanej grupy przyjaciół rozszerzenia Unii Europejskiej i dzisiaj przyjeżdżają, żeby dać Macedonii Północnej jasny sygnał" - powiedział Nikola Dimitrov.


IAR/ks

Zobacz więcej na temat: Bałkany integracja europejska