X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W Moskwie coraz więcej zakażonych, to młodzi ludzie

29.03.2020 16:51
W Moskwie coraz więcej chorych na COVID-19, to ludzie młodzi i w średnim wieku - podał stołeczny sztab operacyjny. Ponad 40 procent zakażonych poniżej 40 roku życia korzysta z respiratorów. Do tej pory w Rosji oficjalnie zarejestrowano 1534 przypadki zakażenia koronawirusem.
Audio
  • W Moskwie coraz więcej zakażonych - materiał Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Badanie temperatury na ulicach Moskwy
Badanie temperatury na ulicach MoskwyPAP/EPA/SERGEI ILNITSKY

W ciągu doby w całej Rosji przybyło 270 pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą COVID-19. W Moskwie zarejestrowano 197 takich przypadków, z których 152 to młodzież, ludzie w średnim wieku i 13 dzieci. Rosyjskie służby sanitarne podkreślają, że taka statystyka świadczy o tym, że zarazić się może każdy i nie da się przewidzieć przebiegu choroby. Władze stolicy apelują, aby seniorzy, osoby przewlekle chore i małe dzieci pozostawali w domach.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Rosja koronawirus