X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section00

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska


Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna Z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie Muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych Nagród w tym: fryderyki, superjedynki, mtv european music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej Albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla kasi kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy Album, "Aya", na który jej fani czekali aż 10 lat. "Aya" jeszcze Przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskała również dwie nominacje do fryderyków. Podczas koncertów kasi kowalskiej nie brakuje Największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", “spowiedź”, “być tak blisko”, "Co Może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co Dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, M.In. Promującego ją singla "Alannah (tak niewiele chcę)".

Lato z Radiem 2019 Artyści/Kasia Kowalska
Section01
Section05

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

PARTNERZY INSTYTUCJONALNI

Dofinansowano ze środków
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

WSPÓŁORGANIZATOR LATO Z RADIEM FESTIWAL

Section025