X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section00
Lato z Radiem 2019 Festiwal/Strefy festiwalu
Section01
strefa familijna

Strefa Familijna

Strefa Familijna to nasza propozycja aktywnego spędzenia czasu dla małych i dużych. To tutaj znajdą się liczne atrakcje dla całych rodzin. Specjalnie na okoliczność festiwalu, dziennikarze radiowej Jedynki oraz Polskiego Radia Dzieciom, jedynego całodobowego programu radiowego, skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców, przygotują zabawy, konkursy i animacje dla najmłodszych. Strefa Familijna dostępna będzie w piątek i w sobotę od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Park Jordana

strefa relaksu

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu przeznaczona będzie na aktywny odpoczynek i zabawę w jednym. Leżaki i pufy pod parasolami oraz stanowisko DJ-skie i sety z najlepszą muzyką, to tylko niektóre atrakcje, które czekać będą na wszystkich gości strefy. To również miejsce przedfestiwalowej, muzycznej rozgrzewki. Strefa będzie działać od piątku do soboty w godz. 12.00-19.00.

Bulwary Wiślane

strefa muzyczna

Strefa Muzyczna

Strefa Muzyczna to miejsce spotkań, w którym obecni będą artyści oraz dziennikarze Polskiego Radia. Tutaj będzie można posłuchać przeprowadzanych rozmów, zrobić zdjęcia oraz zdobyć autografy. W sklepiku Agencji Muzycznej Polskiego Radia oprócz licznych wydawnictw i gadżetów, znajdzie się również premierowa, wydana specjalnie z okazji festiwalu płyta z najpopularniejszymi utworami muzyków występujących podczas „Lato z Radiem Festiwal”. Strefa będzie działać w piątek w godz. 12:00-22:00, w sobotę w godz. 11.00-22.00.

Plac przed Muzeum Narodowym

Section05

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

PARTNERZY INSTYTUCJONALNI

Dofinansowano ze środków
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

WSPÓŁORGANIZATOR LATO Z RADIEM FESTIWAL

Section025