X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section00
Lato z Radiem 2019 Audycje/Konkursy
Section01

Karuzela z nagrodami

Karuzela z nagrodami Lata z Radiem to prosta zabawa antenowa w której liczy się przede wszystkim refleks. Raz w godzinie uruchamiamy naszą karuzelę. O tym kto nią zakręci decydują Państwa zgłoszenia w formie odpowiedzi na testowe pytanie wysyłane jako sms pod 72151. A później zawodnik ma tylko 5 sekund by odpowiedzieć na pytanie, które jest za każdym razem jest inne. Proste, dowcipne i... mocno zaskakujące. Jeżeli uda się odpowiedzieć nagroda należy do słuchacza. Jeżeli dobrej odpowiedzi nie ma grający traci swoją szansę, zaś nagrody się kumulują. Każda kolejna osoba w kolejne odsłonie konkursu walczy więc o większą stawkę.

Znajdź Reportera i wygraj maskotkę!

Chcesz wygrać maskotkę Lata z Radiem? To słuchaj uważnie naszej audycji i znajdź naszego reportera. Prawie każdego dnia wakacji ktoś z nas jest z mikrofonem gdzieś w Polsce. Zawsze w innym miejscu, o którym mówimy na naszej radiowej antenie w audycji Lato z Radiem. Weź do ręki smartfon, wejdź na naszą stronę www zgłoś się do zabawy (trzeba podać swoje dane i zaakceptować regulamin) i poszukaj „na żywo” naszego reportera. W odległości 250 metrów twój smartfon automatycznie odbierze nasze pytanie testowe. Odpowiedz na nie i idź dalej. Gdy będziesz 100 metrów od celu dostaniesz kolejne pytanie, tym razem trudniejsze. Odpowiedz i pędź do celu. Zrób zdjęcie reportera albo naszego samochodu w barwach radia. Wrzuć na swój profil na facebooku i oznacz nas. Każdego dnia jury wybierze trzy osoby, które dostaną nasze maskotki.

Wiedźmińskie Zlecenie

W tym roku, od poniedziałku do piątku zaprosimy Państwa na niezwykłą wyprawę tropami słynnego Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego. Specjalne słuchowisko z udziałem najlepszych w Polsce aktorów przygotował specjalnie dla Lata z Radiem Teatr Polskiego Radia. Ale to nie koniec...
Po każdym odcinku zadamy testowe pytanie. Kto nadeśle prawidłową odpowiedź pod numer 72151 może liczyć na nagrodę.

Próba Traw

Czekamy też na zgłoszenia słuchaczy radiowej Jedynki, którzy chcieliby dołączyć do gwiazdorskiej obsady kolejnego słuchowiska Teatru Polskiego Radia na podstawie wiedźmińskiej sagi „Wiedźmin - Pani Jeziora”. By zgłosić się do tego niezwykłego castingu trzeba przysłać do nas przykład własnych umiejętności głosowych. Czekamy na pliki audio (mp3) o długości do maksymalnie 3 minuty, maksymalna wielkość pliku: 8 Mb. Zgłoszeń można dokonać poprzez specjalny formularz naszej stronie www. Zgłoszenia ocenią eksperci z Teatru Polskiego Radia. Wyniki ogłosimy we wrześniu.

Skojarzenia Lata z Radiem

To jeden z ulubionych Państwa konkursów. Każdego dnia pomiędzy 10.15-10.30 sprawdzimy umiejętności naszych słuchaczy. Zestawy do skojarzeń losuje nasza magiczna maszyna, a do wyboru mamy m.in. takie zestawy tematów: znane nazwisko – imię, państwo – stolica, państwo – waluta, pierwiastek – symbol, historyczna bitwa – wiek w którym się odbyła, tytuł książki – nazwisko autora, itp. Czas na odpowiedzi jest limitowany do 30 sekund. Wygrywa ta osoba, która danego dnia prawidłowo skojarzy najwięcej elementów. Każda dobra odpowiedź to jeden punkt. Konkurs trwa przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku.
By zgłosić chęć udziału w konkursie trzeba wysłać sms pod numer 72151 z odpowiedzią na pytanie które zadamy wcześniej na naszej antenie. Powodzenia!

sponsor

Lato

Chcesz zdobyć maskotkę Lata z Radiem? Najłatwiej zrobić to grając w naszych konkursach: „Skojarzenia”, „Karuzela”, „Znajdź reportera”. Ale jest też dodatkowa szansa dla aktywnych! Jaka? Oto instrukcja… Zaskocz nas, wysyłając w czasie trwania audycji „Lato z Radiem”, niezwykły sms pod 71151. Pamiętaj – tu liczy się Twoja kreatywność i dobry pomysł. Im lepszy tym większa szansa na nagrodę.

Section025