X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2019

O festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 14:50
Koncerty największych gwiazd, studia plenerowe i audycje na żywo, spotkania z dziennikarzami, sety DJ-skie oraz specjalne, festiwalowe strefy. Od morza do Tatr. Z południa na północ. W miejscach ważnych dla naszych odbiorców. Wszędzie tam, gdzie Polskie Radio towarzyszy słuchaczom każdego dnia. Cztery największe, otwarte i niebiletowane imprezy muzyczne wakacji odbędą się w Zakopanem, w Pucku, w Stalowej Woli i w Krakowie.
Płyta Lato z Radiem Festiwal 2019
Płyta Lato z Radiem Festiwal 2019Foto: Grzegorz Lipiński

"Lato z Radiem Festiwal" to propozycja wspólnego, wakacyjnego weekendu dla całych rodzin. Do uczestnictwa w tym unikatowym projekcie zaproszonych zostało ponad 20 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Kierownictwo artystyczne nad festiwalem objął Piotr Metz, który poprowadzi to wydarzenie razem z dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia.

Na terenie wydarzenia działać będą trzy festiwalowe strefy pełne wydarzeń: Strefa Muzyczna, Strefa Familijna i Strefa Relaksu. Prowadzący, znani słuchaczom z radiowych anten, pojawią się również w studiach plenerowych, z których nadawane będą audycje na żywo z udziałem słuchaczy. Relacje, wywiady z gwiazdami i wszystkie koncerty transmitowane będą przez anteny Polskiego Radia i portal PolskieRadio.pl. Ponadto na portalu udostępniony zostanie video streaming festiwalu.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również premiery wyjątkowej, festiwalowej płyty. Na składance przygotowanej przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia znajdą się utwory artystów, których będzie można usłyszeć na festiwalowych koncertach oraz podczas radiowych transmisji.

Do zobaczenia na "Lato z Radiem Festiwal"!Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak