X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2019

Piotr Baron

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 17:01
Pochodzący z Rudy Śląskiej dziennikarz i prezenter Trójki, prowadzący Listę Przebojów Programu Trzeciego.
Piotr Baron
Piotr BaronFoto: Polskie Radio

Piotr Baron urodził się w 1962 r. w Rudzie Śląskiej. Dziennikarstwo ukończył na Uniwersytecie Śląskim, był stypendystą BBC oraz United States Informations Agency. Związany był z Polskim Radiem Katowice oraz Radiem Flash.

Pracę w Trójce rozpoczął w 1984 r., ale odszedł z niej na pewien czas, aby powrócić w 2001 r. Od tego momentu pracuje na Myśliwieckiej nieprzerwanie. Prowadził audycję "Zapraszamy do Trójki". Od drugiej połowy 2007 r., gdy ze stacji odszedł Marek Niedźwiecki, prowadził legendarną Listę Przebojów Programu Trzeciego. Aktualnie współprowadzi ją z Markiem Niedźwieckim.

Od wielu lat mieszka w Warszawie. Ma żonę i syna, z którymi stara się spędzać każdą wolną chwilę. Uwielbia gotować, a jego kulinarną specjalnością jest bigos. Jest niepoprawnym optymistą.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak