X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2019

Anna Will

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019 09:45
Ponad dekadę pracuję w radiowej Jedynce. Zajmuję się muzyką – popularną, ale także tą, którą tu, nad Wisłą, znamy nieco mniej. „Eksportuję” do Polski piosenki z krajów basenu Morza Śródziemnego, przeprowadzam wywiady z zagranicznymi muzykami, sięgam do bogactwa muzyki ludowej różnych grup etnicznych. Pasjonuje mnie także polska piosenka międzywojenna przetłumaczona na język współczesności. Tę pasję realizuję w audycji „Tu jest muzyka”. Jestem absolwentką Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Tam także studiowałam etnomuzykologię. Uwielbiam czytać, kocham zwierzęta, mam obsesję na punkcie języków obcych.
Anna Will
Anna WillFoto: Wojciech Kusiński
Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak