X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Lato z Radiem 2019

Andrzej Rogoyski: Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 16:05
- To jest miasto, które było trochę omijane, jeśli chodzi o wędrówki Polaków po terenach nadmorskich. Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce z piękną starówką, ze znakomicie zorganizowaną strefu wypoczynku - powiedział prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, tłumacząc dlaczego w tym roku "Lato z Radiem Festiwal" zawitało nad morzem właśnie do tego miasta. - Zachęcam, żeby tu przyjeżdzać nie tylko dlatego, że my tu jesteśmy - dodał prezes.

Zadebiutowała na antenie prawie 50 lat temu i mimo upływu lat wciąż cieszy się wielką popularnością. Audycja "Lato z Radiem" tym razem gości w Pucku. Podczas dwudniowej imprezy nad Zatoką Gdańską zaplanowano koncerty: Darii Zawiałow, Kasi Kowalskiej, Sławka Uniatowskiego, Warszawskiego Combo Tanecznego, Kapeli ze Wsi Warszawa i Chopin University Big Band. Dla publiczności przygotowano też pełne atrakcji festiwalowe strefy: muzyczną, familijną i relaksu.

Festiwalowe koncerty są transmitowane i retransmitowane w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce, Czwórce. Ponadto portal Polskiego Radia udostępnia transmisję wideo. 

Tegoroczna trasa Lata z Radiem została zainaugurowana w Zakopanem 28 czerwca. Kolejne dwudniowe koncerty odbędą się 9 i 10 sierpnia w Stalowej Woli oraz 30 i 31 sierpnia w Krakowie.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. 

. .

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak