X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2019

Zachować pamięć. Akcja "Moje Archiwum"

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 09:23
Partnerami akcji jest Archiwum Akt Nowych oraz Polska Fundacja Narodowa. 
Audio
  • Rusza akcja "Moje archiwum" (Sygnały dnia/Jedynka)

W wielu domowych archiwach czekają na odkrycie unikatowe eksponaty, ważne i cenne nie tylko dla najbliższej rodziny. Chcemy je pokazać i o nich opowiedzieć. Wspólnie ze słuchaczami oraz Archiwum Akt Nowych chcemy stworzyć niepowtarzalne rodzinne archiwum pełne oryginalnych eksponatów, zdjęć, ciepłych wspomnień. 

Więcej informacji w serwisie specjalnym Moje Archiwum.

- To kolejna akcja, która ma na celu dotarcie do bardzo cennych, wartościowych i nadal nierozpoznanych materiałów archiwalnych, czyli źródeł historycznych, które są przechowywane w przysłowiowych szufladach, czyli w rodzinnych, prywatnych, archiwach - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Joanna Chojecka, Zastępca Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych. - Temat przewodni tego projektu, którego liderem jest Archiwum Akt Nowych, jest bardzo wyjątkowy, tak jak wyjątkowym było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości - dodaje. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Świątek

Goście: Joanna Chojecka (Zastępca Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych), Mariusz Olczak (Zastępca Dyrektora Archiwum Akt Nowych)

Data emisji: 24.07.2019 

Godzina emisji: 7:43

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak