X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Spadki na warszawskim parkiecie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 17:50
Na Giełdzie Papierów Wartosciowych indeks największych spółek stracił dziś niecałe 0,2 procent. Obroty na giełdzie były na dość niskim poziomie.
Audio
  • Przebieg poniedziałkowej sesji na GPW komentował w radiowej Jedynce Robert Burdach z Union Investment TFI. (Sylwia Zadrożna)
Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr.Foto: IAR/Krystian Dobuszyński

Jak komentował w radiowej Jedynce Robert Burdach z Union Investment TFI - sesja była dość spokojna. 

To może świadczyć o tym, że wielu inwestorów wybrało w tym tygodniu majówkę. 1 i 3 maja czyli w środę i w piątek notowań na naszym parkiecie nie będzie.

In minus zaskoczyła dziś inwestorów spółka CCC, która pokazała zaskakująco słabe, niższe od oczekiwań wyniki za I kwartał.

Spadła także o 2 proc. wycena Lotosu, który poinformował o przedwstępnej umowie z Azotami Tarnów - dotyczącej inwestycji w biznes chemiczny na kwotę 500 mln złotych, co wpłynęło na gorsze notowania paliwowej spółki.

Obroty - dodał ekspert - były na dość niskim poziomie i wyniosły około 400 milionów złotych.

Jeśli chodzi o waluty - dolar kosztuje 3 złote i 84 grosze, euro 4,29, frank 3,77, a funt brytyjski 4 złote i 96 groszy.

Sylwia Zadrożna, ak, NRG 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak