X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Giełdy w cieniu wojny handlowej

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 17:40
Na giełdach słabe nastroje. W Warszawie główny indeks WIG 20 stracił 0,86. Ponad 1-procentowe spadki notują giełdy we Francji i w Niemczech. Po 2-3 proc. tracą teraz główne nowojorskie indeksy.
Audio
  • Sesję na GPW w radiowej Jedynce komentował Mikołaj Stępniewski z Investors TFI.
GPW (12 07 2019)
GPW (12 07 2019)Foto: Pixabay

Powodem są obawy o globalny handel, po tym, jak w zeszłym tygodniu rozmowy na linii Waszyngton-Pekin zakończyły się bez rezultatu.

- Dziś z kolei Chiny zapowiedziały cła odwetowe na amerykańskie produkty - mówił w radiowej Jedynce Mikołaj Stępniewski z Investors TFI.

W głównym indeksie spadkom przewodziły dziś dwie spółki - KGHM w ślad za przeceną na rynku miedzi oraz mBank. Pozytywnie wyróżnił się Alior ze wzrostem notowań o niecały 1 proc.

Spokojniej jest na rynku walutowym. Dolar kosztuje 3 złote 82 grosze, euro 4,30, frank szwajcarski 3,80 i funt brytyjski 4,97.

Karolina Mózgowiec, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak