X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GPW pod kreską, ale udany debiut BoomBit

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 19:32
Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie kończy się kolorem czerwonym. Indeks największych spółek WIG20 traci 0,42 proc.
Audio
  • Przebieg wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie komentuje Emil Łobodziński z Domu Maklerskiego PKO BP./Elżbieta Szczerbak, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia./.
Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie kończy się kolorem czerwonym. Indeks największych spółek WIG20 traci 0,42 proc.
Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie kończy się kolorem czerwonym. Indeks największych spółek WIG20 traci 0,42 proc.Foto: Materiały prasowe GPW

 − Zaczęliśmy dzień od wzrostów, w dalszej części dnia było jednak tylko gorzej i dzisiejsze notowania nie pozostawiają najlepszego wrażenia - komentuje Emil Łobodziński z Domu Maklerskiego PKO BP.

Jak dodaje, polski rynek od kilku dni pozostaje słaby, aczkolwiek trzeba pamiętać, że rynki globalne też przechodzą sporą korektę.

− Przyczyną jest konflikt handlowy między USA a Chinami – mówi gość radiowej Jedynki.

Najwięksi pod kreską, dobra sytuacja Play

Z grona największych, dziś pod kreską była większość spółek - mocno tracił Cyfrowy Polsat, Lotos czy CCC. Pozytywnie za to wyróżniał się Play, który podał wyniki za I kwartał tego roku.

− Wyniki są dobre, widać, że spółka znajduje się w dobrej sytuacji – mówi Emil Łobodziński.

Udany debiut BoomBit

− Dziś na rynku głównym udanie zadebiutowała spółka BoomBit z sektora gier komputerowych -zwraca uwagę Emil Łobodziński.

Przez większość dnia mieliśmy do czynienia z dwucyfrowymi wzrostami cen PDA tej spółki, spółka zakończyay dzień z 19,45-procentowym wzrostem.

Na rynku walutowym złoty nieznacznie traci do głównych walut. Dolar wyceniany jest obecnie na 3 zł i 84 gr, euro na 4,30 zł, kurs franka szwajcarskiego to 3,81 zł, a funta - 44,96 zł.

Elżbieta Szczerbak, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak