X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GPW: początek tygodnia na czerwono

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 17:55
Nowy tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się w kolorze czerwonym. Indeks największych spółek WIG20 stracił dzisiaj 0,43 procent.
Audio
  • Sesję na warszawskim parkiecie komentował w radiowej Jedynce Emil Łobodziński z Domu Maklerskiego PKO BP. (Sylwia Zadrożna)
GPW (04 09 2019)
GPW (04 09 2019)Foto: Shutterstock

Jak komentował w radiowej Jedynce Emil Łobodziński z Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego - dzisiejsza sesja była spokojna a giełdy na świecie są w "fazie oczekiwania".

W środę wieczorem poznamy decyzję amerykańskiego FED-u w sprawie przyszłej polityki pieniężnej. Zdaniem eksperta - decyzja amerykańskiej rezerwy federalnej może wpłynąć na światowe rynki.

Na uwagę inwestorów dziś zasługiwały akcje Getin Noble Banku - które drożały, po nieoficjalnej informacji, że pojawiły się 2 oferty związane z poszukiwaniem przez tę spółkę kogoś kto pomoże ją dofinansować.

W Polsce tydzień na parkiecie będzie skrócony ze względu na Boże Ciało. W piątek sesja zostanie przeprowadzona, ale aktywność inwestorów prawdopodobnie będzie mniejsza.

Sylwia Zadrożna, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak