X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Prestiżowa nagroda dla polskiej spółki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 13:20
Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM), spółka notowana na GPW, zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Small and Mid-Cap Awards 2018 w kategorii: “Star of Innovation”.
Konkurs European Small and Mid-Cap Awards, promuje najdynamiczniej rozwijające się firmy z rynków kapitałowych całego kontynentu.
Konkurs „European Small and Mid-Cap Awards”, promuje najdynamiczniej rozwijające się firmy z rynków kapitałowych całego kontynentu. Foto: Pixabay

Nagroda jest bardzo prestiżowa, bo przyznawana przez międzynarodowe i niezależne Jury składające się z autorytetów rynku kapitałowego i czołowych europejskich dziennikarzy finansowych.

Już finał to sukces

"Wielkim wyróżnieniem jest już samo dobrnięcie do finału. Laureatowi serdecznie gratuluję. Ten sukces to także sukces warszawskiej giełdy. Cieszę się, że nasza spółka została zauważona i wyróżniona za innowacyjność. Jestem przekonany, że emitenci z warszawskiego parkietu, m.in. dzięki tego typu konkursom, są wysoko oceniani pod względem jakości na arenie międzynarodowej. Wierzę, że w przyszłości będziemy mieć jeszcze więcej powodów do świętowania – powiedział Marek Dietl, prezes GPW.

Kilka miesięcy temu PBKM wraz z notowaną na GPW spółką Dino (nominowaną w kategorii “Star of 2018”) zakwalifikowały się do finału konkursu decyzją niezależnego jury pod przewodnictwem Komisji Europejskiej przy wsparciu organizacji European Issuers.  

W konkursie „European Small and Mid-Cap Awards” mogły brać udział spółki, które przeprowadziły IPO w latach 2016-2017 oraz których kurs akcji odnotował wzrost po przeprowadzeniu oferty. Dodatkowo kapitalizacja zgłaszanych do konkursu spółek w dniu ich debiutu giełdowego nie mogła przekraczać 1 miliarda EUR.

Biotechnologia i zaawansowane terapie

Polski Bank Komórek Macierzystych przewodzi międzynarodowej Grupie FamiCord zarządzającej bankami komórek macierzystych zlokalizowanymi na terenie Europy i w Turcji. Głównym obszarem działalności PBKM jest pozyskiwanie, przetwarzanie i długotrwałe przechowywanie komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych na zlecenie rodziców.

Dodatkowo Grupa PBKM inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanych za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.

Konkurs „European Small and Mid-Cap Awards”, ustanowiony przez FESE i European Issuers, promuje najdynamiczniej rozwijające się firmy z rynków kapitałowych całego kontynentu.

ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak