X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Czyste Powietrze". Za wcześnie mówić o efektach

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 09:40
W ocenie Polskiego Alarmu Smogowego, mimo ważnych dokonań w dziedzinie walki ze smogiem, trzeba zrobić jeszcze bardzo wiele, aby móc mówić o wyraźnych efektach.
Audio
  • Andrzej Guła, lider Polskiego Alarmu Smogowego mówił w radiowej Jedynce o działaniach i zaniechaniach związanych z realizacją programu "Czyste Powietrze". (Dariusz Kwiatkowski)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

Do pozytywów należy możliwość uzyskania dopłat przy wymianie kotłów i ocieplaniu domów, które przewidziano w Programie "Czyste Powietrze".

- Niepokój budzi jednak fakt, że kuleje obsługa programu, ponieważ chętnych do skorzystania z niego jest bardzo wielu. To rzecz do naprawienia - ocenił w rozmowie z dziennikarzem radiowej Jedynki Dariuszem Kwiatkowskim Andrzej Guła, lider Polskiego Alarmu Smogowego.

- Na razie nie będzie kar za usuwanie z samochodów filtrów spalin. Skutki tego zaniechania będą poważne - ocenił Guła.

Przypomnijmy, że prace nad wprowadzeniem kar za usuwanie w samochodach filtrów cząstek stały, określanych mianem DPF, były bardzo zaawansowane w Sejmie w ubiegłym roku. Kary miały wynosić nawet 5 tysięcy złotych.

Niestety przerwano procedowanie nad projektem odpowiednich przepisów.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak