X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Będzie więcej mieszkań dla najuboższych

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 07:50
W Polsce, według różnych źródeł, brakuje od pół do nawet 3 milionów mieszkań. Na tysiąc Polaków przypadają 363 mieszkania, podczas gdy średnia w Unii Europejskiej to 435. Dodatkowo, około 10 procent Polaków zamieszkuje lokale przeludnione, niedoświetlone, w których brakuje łazienki lub przecieka dach.
Audio
  • W Polskim Radiu 24 Przemysław Osuch, dyrektor departamentu funduszy mieszkaniowych w BGK mówił o programie wsparcia budownictwa socjalnego i komunalnego. (Sylwia Zadrożna)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Aby zaspokoić potrzeby mieszkaniowe osób najuboższych - na rynku wkrótce ma się pojawić 6 tysięcy 700 lokali.

- To efekt programu wsparcia budownictwa socjalnego i komunalnego przez Bank Gospodarstwa Krajowego, który przeszedł ostatnio kilka zmian - mówił w Polskim Radiu 24 Przemysław Osuch, dyrektor departamentu funduszy mieszkaniowych w BGK. 

Program jest realizowany od kilku lat i przynosi już dobre efekty.

O tym, kto zamieszka w tych lokalach decydują gminy. Podstawowym kryterium jest poziom dochodu, ale mogą też zdecydować, że w mieszkaniu takim zamieszkają rodziny wielodzietne.

Sylwia Zadrożna, ak, NRG

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak