X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Jaka jest wartość Krajowego Programu Kolejowego?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 07:15
Krajowy Program Kolejowy to największy program modernizacyjny w historii kolei w Polsce. Zakłada modernizację ok. 9 tys. km torów, a na 8,5 tys. zwiększenie prędkości. Obecna wartość KPK – po lutowej decyzji rządu zatwierdzającej zwiększenie jego wydatków o 3,2 mld zł – wynosi 69,6 mld zł.
.
.Foto: Polskie Radio

Obecnie jesteśmy (…) w pełni realizacji KPK, który jest wart blisko 70 mld zł. Mamy nadzieję, że będzie to jeszcze więcej, bo nie mówimy już, czy zrealizujemy, ale ile chcielibyśmy jeszcze więcej zrealizować” – zadeklarował Ireneusz Merchel, prezes spółki PKP Polskie Linie Kolejowe.

NRG, jk

Zobacz więcej na temat: LICZBA DNIA kolej inwestycje
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mniej niż godzina to czas podróży z Katowic do Krakowa. Już za dwa lata

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 21:00
Liczba pasażerów przewiezionych koleją przekroczyła w 2018 roku 310 mln. Oznacza to wzrost o 6,7 mln pasażerów w porównaniu do 2017 roku – poinformował Urząd Transportu Kolejowego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na EKG o Krajowym Programie Kolejowym wartym 70 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 15:09
- Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe przygotowuje dokumentacje pod kątem przyszłej perspektywy unijnej, aby po 2020 roku płynnie kontynuować inwestycje - zapewnił we wtorek w Katowicach jej prezes Ireneusz Merchel. - Nie będzie lat zastoju w branży kolejowej – zadeklarował.
rozwiń zwiń