X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Bardzo Ważny Projekt". Na czym polega nowoczesny marketing?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 15:25
Gościem audycji "Bardzo Ważny Projekt" w radiowej Trójce była Katarzyna Piwowarczyk-Atys specjalistka od marketingu. Rozmawiano m.in. na temat nowoczesnego marketingu, który korzysta z coraz to nowych sposobów dotarcia do klienta.
Audio
  • Katarzyna Piwowarczyk-Atys - specjalistka od marketingu - mówiła w radiowej Trójce na czym polega nowoczesny marketing. (Arkadiusz Ekiert)
Coraz więcej firm zagranicznych uruchamia sklepy internetowe w lokalnych wersjach, w tym w polskiej.
Coraz więcej firm zagranicznych uruchamia sklepy internetowe w lokalnych wersjach, w tym w polskiej.Foto: Pixabay

Jak zauważyła rozmówczyni - współczesny marketing coraz częściej "stara się być o krok do przodu" i rozpoznawać kiedy potencjalny klient może być zainteresowany danym produktem czy usługą. 

- Marketing jest obecnie ściśle sprzężony z internetem i każda firma poszukująca wygodnego dotarcia do klientów - zainteresowana jest e-handlem, czyli coraz bardziej rosnącym kanałem sprzedaży - dodała ekspertka.

Jak mówiła - na rynku panuje coraz większa konkurencja i aby zdobyć klienta trzeba go umiejętnie zachęcić do zakupu poprzez próbę zaciekawienia - a nie tylko "nahalną reklamę".

Arkadiusz Ekiert, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak