X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Kolejami Mazowieckimi na wakacje z Biletem Turysty

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 17:29
W czwartek rusza przedsprzedaż Biletu Turysty, który umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich przez trzy dowolnie wybrane dni w wakacje - poinformowała Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.
Pociąg Kolei Mazowieckich.
Pociąg Kolei Mazowieckich.Foto: Action Direct/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons

Koszt biletu to 67 zł. Cena jest niezależna od odległości taryfowej, nie stosuje się od niej ulg. Z nieograniczonych przejazdów przez trzy dni można skorzystać w terminie ważności biletu, tj. dziesięć dni.

- 20 czerwca zaczyna się okres obowiązywania oferty i można skorzystać z niej do 1 września. W tym terminie możemy sobie wykupić bilet, wybrać dziesięć dni i w ciągu nich wybrać trzy, podczas których podróżujemy z tym biletem bez ograniczeń - powiedziała Maliszewska. Jak podkreśliła, oferta nie obejmuje przejazdów pociągiem "Słonecznym".

Przejazdy mogą się odbywać na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Jak przypomniała, to już kolejny rok, w którym można skorzystać z Biletu Turysty. Oferta jest wprowadzana w wakacje, ferie, święta i długie weekendy. Ostatnio była dostępna od 19 kwietnia do 5 maja ze względu na Święta Wielkanocne i długi weekend majowy.

PAP, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak