X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rośnie polski eksport: ile wyniósł od początku roku?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 17:35
Polscy eksporterzy, tak jak cała gospodarka, nie zwalniają tempa – rośnie eksport, którego wartość wyniosła od początku tego roku 416,7 mld zł, czyli o 9,6 proc. więcej niż przed rokiem.
.
.Foto: Polskie Radio

Jak komentuje dla PAP minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, wyniki polskich eksporterów pozytywnie zaskakują i potwierdzają rosnącej pozycję naszych eksporterów na arenie międzynarodowej.

− Odpowiedź naszych przedsiębiorców na globalne trendy i wykorzystanie przez nich potencjału odległych regionów i własnego know-how, pozwala na ich bardziej dynamiczny rozwój - zaznaczyła.

jk

Zobacz więcej na temat: LICZBA DNIA eksport
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Handel zagraniczny jak cała gospodarka - na plusie: eksport większy od importu

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 12:22
Polscy eksporterzy, tak jak cała gospodarka, nie zwalniają tempa – rośnie wymiana towarowa z innymi krajami i, jak podaje GUS, wciąż wysyłamy więcej produktów i usług, niż ich sprowadzamy. To świadczy o rosnącej pozycji naszych eksporterów na arenie międzynarodowej - ocenia minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.
rozwiń zwiń