X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

W poniedziałek 15 lipca poznamy wyniki przetargu na przekop Mierzei Wiślanej

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 17:50
Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zamknęło już badanie  ofert i w poniedziałek 15 lipca ogłosi najkorzystniejszą dotyczącą przekopu Mierzei Wiślanej.
Audio
  • O przekopie Mierzei Wiślanej - inwestycji, która ma usprawnić transport morski między portami w Trójmieście i Elblągu oraz ożywić gospodarczo Warmię i Mazury - była mowa w radiowej Jedynce w audycji przygotowanej przez Tomasza Matusiaka.
Projekt przekopu Mierzei Wiślanej.
Projekt przekopu Mierzei Wiślanej.Foto: magazyn sledczy / youtube / screen

- Chcemy jak najszybciej przystąpić do rozpoczęcia prac - mówił w radiowej Jedynce Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

Przekop Mierzei Wiślanej ma uniezależnić Polskę od Rosji. - Dla naszego kraju jest to przedsięwzięcie strategiczne - podkreśla minister.

Jak dodał - pomysł przekopu Mierzei Wiślanej sięga połowy lat 50. ubiegłego wieku.

Nowa inwestycja ma usprawnić transport morski między portami w Trójmieście i Elblągu oraz ożywić gospodarczo Warmię i Mazury.

Ma także uniezależnić Polskę od federacji rosyjskiej, która dziś decyduje, kto wpłynie na zalew wiślany mówi Grzegorz Chocian, ekolog, prezes firmy Ekoton z Białegostoku.

Zakończenie prac przy przekopie Mierzei Wiślanej jest planowane na rok 2022.

Tomasz Matusiak, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak