X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

PAIH z ofertą wsparcia polskiego biznesu na EXPO 2020

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 20:20
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zabiera polskie firmy do Dubaju na największe wydarzenie wystawiennicze świata - EXPO 2020 - poinformowała PAIH.
Program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju będzie realizowany w latach 2019-2021 - poinformowała PAIH.
Program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju będzie realizowany w latach 2019-2021 - poinformowała PAIH.Foto: Pixabay (Domena publiczna)

Kompleksowa propozycja

Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przygotowały ofertę wsparcia polskich przedsiębiorców, którzy chcą wziąć udział w targach. - To pierwsza w historii udziału Polski w Wystawach Światowych tak kompleksowa propozycja, w skład, której wchodzi zarówno wsparcie finansowe, jak i organizacyjne oraz promocyjne - poinformowano.

Do końca września - jak wynika z informacji - PAIH czeka na zgłoszenia polskich firm. Agencja uruchomiła drugą edycję Programu Partnerskiego.

PAIH informuje, że program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju będzie realizowany w latach 2019-2021, zarówno przed wystawą, w jej trakcie, jak i po zakończeniu. Obejmuje on dziewięć komponentów, m.in.: organizację stoisk narodowych na 19 targach branżowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, program grantowy Organizatora EXPO dla startupów – EXPO Live, dofinansowanie i wsparcie promocyjne w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne oraz programu Go to brand.

Baza przedsiębiorców

Kulminacją programu gospodarczego - jak czytamy w informacji - będzie Forum Gospodarcze Polska-ZEA, zaplanowane na 7 marca 2021 r. Planowane jest również stworzenie bazy przedsiębiorców - katalogu z profilami polskich firm w postaci prestiżowego wydawnictwa.

- Do współpracy szczególnie zapraszamy firmy reprezentujące obszary strategiczne polskiej gospodarki z punktu widzenia potencjału eksportowego na rynki Bliskiego Wschodu. Są wśród nich branże: sprzętu medycznego, kosmetyczna, modowa, jubilerska, IT/ICT, meblarska, biotechnologii i farmaceutyków, usług prozdrowotnych, polskich specjalności żywnościowych, budowy i wykańczania budowli oraz jachtów i łodzi rekreacyjnych - zaznacza cytowana w informacji koordynatorka projektu EXPO w PAIH Monika Dyląg-Sajór.

Szansa na promocję

Jak wynika z informacji, agencja przygotowała bogatą ofertę pakietów sponsorskich, która umożliwi współudział w finansowaniu i organizacji wielu inicjatyw, na różnym poziomie zaangażowania finansowego.

- Udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju wpisuje się w mandat PAIH, czyli wsparcie polskich przedsiębiorców w realizacji międzynarodowych ambicji - wyjaśnia Monika Dyląg.

Dodaje, że dla krajowych przedsiębiorców – niezależnie od skali ich działalności – program to jedyna w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas tego najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie.

Nabór do Programu Partnerskiego ma formułę konkursu. Pierwsza edycja zakończyła się w grudniu 2018 roku. Do udziału w niej zgłosiło się ponad 40 firm, które będą współtworzyć udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju.

PAP, akg

Zobacz więcej na temat: Dubaj wystawa firma promocja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dubaj rozpoczyna przygotowania do EXPO 2020. Koszt organizacji to 22 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 09:33
Dubaj rozpoczyna przygotowania do EXPO 2020. Koszt organizacji wystawy ma wynieść 22 miliardy złotych. Międzynarodowe Biuro Wystaw Światowych ostatecznie potwierdziło, że Zjednoczone Emiraty Arabskie będą gościły imprezę w 2020 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubaj. Polska podpisze umowę ws. udziału w Expo 2020

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 09:08
Polska delegacja podpisze dzisiaj w Dubaju ostateczną umowę o udziale naszego kraju w Expo 2020. Do rozpoczęcia wystawy światowej w tym mieście pozostało mniej niż dwa lata. Expo zostanie zainaugurowane w październiku 2020 roku i potrwa sześć miesięcy.
rozwiń zwiń