X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wsparcie przy modernizacji gospodarstw rolnych

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 09:12
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaktualizowało harmonogram naborów wniosków o wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, na lata 2014-2020, zaplanowanych na rok 2019.
Audio
  • O tym na jakie wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, na lata 2014-2020 mogą ubiegać się rolnicy - była mowa w radiowej Jedynce w audycji przygotowanej przez Dariusz Kwiatkowskiego.
We wrześniu 2019 r. odbędzie się nabór wniosków dotyczący wsparcia przy modernizacji gospodarstw rolnych.
We wrześniu 2019 r. odbędzie się nabór wniosków dotyczący wsparcia przy modernizacji gospodarstw rolnych.Foto: ARiMR

- We wrześniu odbędzie się nabór wniosków dotyczący wsparcia przy modernizacji gospodarstw, a konkretnie budowy i modernizacji ujęć wody niezbędnej do produkcji rolnej, wyjaśniał w radiowej Jedynce Ryszard Zarudzki, podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa.

- Rolnik, który będzie chciał zbudować np. nowe ujęcie wody lub zmodernizować już istniejące - będzie mógł ubiegać się o maksymalne wsparcie w kwocie 100 tys. złotych - poinformował wiceminister.

We wrześniu będzie też nabór wniosków o wsparcie przy rozwijaniu przedsiębiorczości na wsi, w tym usług rolniczych. Do terminów dotyczących innych jeszcze rodzajów wsparcia będziemy wracali w naszych audycjach.

Dariusz Kwiatkowski, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak