X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Oszczędzasz na emeryturę w PPK? To musisz wiedzieć

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 18:20
O pracowniczych Planach Kapitałowych i nowych możliwościach sprawdzenia w prosty i szybki sposób wysokości zgromadzonych na nich środków, mówiła w radiowej Jedynce Małgorzata Smołkowska, wiceprezes PFR Portal PPK.
Portal mojeppk.pl zyskał nowe funkcjonalności, dzięki którym można podejrzeć nasze oszczędności emerytalne.
Portal mojeppk.pl zyskał nowe funkcjonalności, dzięki którym można podejrzeć nasze oszczędności emerytalne.Foto: shutterstock/Africa Studio

Jak poinformowała, portal mojeppk.pl zyskał nowe funkcjonalności, dzięki którym można podejrzeć nasze oszczędności emerytalne.

- W ciągu ostatnich 9 dni roboczych skorzystało z tego już ok. 30 tys. osób za i ta liczba ciągle rośnie – mówiła Małgorzata Smołkowska.

Posłuchaj
05:10 blazej 12.01 malgorzata.mp3 O pracowniczych Planach Kapitałowych i nowych możliwościach sprawdzenia w prosty i szybki sposób wysokości zgromadzonych na nich środków, mówiła w radiowej Jedynce Małgorzata Smołkowska, wiceprezes PFR Portal PPK.

Na portalu można sprawdzić, ile mamy rachunków oszczędnościowych PPK

Warto też podkreślić, że dzięki portalowi i wykorzystaniu profilu zaufanego możemy sprawdzić, czy mamy rachunek, ile tych rachunków jest, gdyż gdy pracowaliśmy w kilku firmach, które prowadziły program PPK, może ich być więcej.

Można sprawdzić, kto zarządza naszymi oszczędnościami

- Będziemy mogli też zobaczyć, jaka instytucja finansowa zarządza naszymi środkami. Można też sprawdzić wysokość wpływu tej części, którą pracodawca nam wpłaca na PPK, oraz tej części, którą sami odprowadzamy, a pracodawca w naszym imieniu przekazuje do instytucji finansowych - wyjaśnia Małgorzata Smołkowska.

PR24/PR1/Błażej Prośniewski/jk

Czytaj także

PPK. Wiemy, ile po ponad roku zarobili oszczędzający

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2021 18:00
Zarobek oszczędzających w Pracowniczych Planach Kapitałowych po nieco ponad roku to 9 proc. - poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruszył serwis dla uczestników Pracowniczych Planów Kapitałowych

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2022 21:14
Z początkiem 2022 r. ruszył serwis MojePPK dla uczestników Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) - poinformował w poniedziałek Polski Fundusz Rozwoju. Można tam m.in. uzyskać dostęp do danych o środkach zgromadzonych w programie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracownicze Plany Kapitałowe. Zobacz, jak się zalogować i sprawdzić stan konta

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2022 17:03
Od 1 stycznia ponad 10,5 tys. uczestników Pracowniczych Planów Kapitałowych sprawdziło w serwisie MojePPK stan konta - poinformował we wtorek wiceszef PFR Bartosz Marczuk. Serwis, do którego można zalogować się m.in. za pomocą profilu zaufanego, ruszył z początkiem roku.
rozwiń zwiń