X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Do końca stycznia można zgłaszać firmy w 29 edycji konkursu "Teraz Polska"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2019 18:55
Już po raz 29. zostaną rozdane nagrody w konkursie "Teraz Polska". Ale jeszcze do końca stycznia można zgłaszać firmy do tego konkursu. O szczegółach w radiowej Trójce z Michałem Lipińskim, dyrektorem konkursu "Teraz Polska" rozmawiał Arkadiusz Ekiert. 
Audio
  • Już po raz 29. zostaną rozdane nagrody w konkursie "Teraz Polska". Ale jeszcze do końca stycznia można zgłaszać firmy do tego konkursu. O szczegółach w radiowej Trójce z Michałem Lipińskim, dyrektorem konkursu "Teraz Polska" rozmawiał Arkadiusz Ekiert.
Statuetka Teraz Polska
Statuetka "Teraz Polska" Foto: materiały prasowe

- Nagrodzono blisko 700 laureatów, ale znak "Teraz Polska" cieszy się niesłabnącą popularnością, czego najlepszym dowodem są badania, które przeprowadzamy. Nasi respondenci wyraźnie deklarują, że znak "Teraz Polska" jest najlepiej rozpoznawalną nagrodą dla przedsiębiorców - mówił Michał Lipiński. 

Jego zdaniem tego typu wsparcie jest przedsiębiorcom bardzo potrzebne. - Niezwykle ważna jest budowa marki. Klienci robiąc zakupy nie kierują się racjonalnymi przesłankami. Wybieramy produkty emocjonalnie, dlatego budowa marki jest bardzo ważna - dodał. 

Każde zgłoszenie jest oceniane przez komisję branżową. Po to, aby w maju kapituła mogła wyłonić laureatów, których poznamy w czerwcu.

- Obecnie jest już 40 zgłoszeń - wyjaśnił. 

Od blisko 30 lat wybierana jest grupa najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. 

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Arkadiusz Ekiert, kw 

Zobacz więcej na temat: firma Teraz Polska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak